Luty 2015 - listopad 2016
BRAZYLIA • CHILE • KOLUMBIA
MEKSYK • PERU
Wojciech S. Wocław

Wojciech S. Wocław

konferansjer

Jego znaki rozpoznawcze to elegancja, nienaganne maniery i styl, elokwencja, dowcip i świetny warsztat, czym nawiązuje do najlepszych tradycji konferansjerki. Jest posiadaczem niskiego radiowego głosu. Swoim wręcz magicznym sposobem opowiadania uwodzi publiczność i sprawia, że prowadzone przez niego wydarzenia na długo zapadają w pamięć.

Wydał dwie książki: Pamiętnik [?] wsi oraz literacki reportaż Bezdomni. Razem z prof. Wojciechem Ligęzą zredagował tom studiów o Józefie Wittlinie. Prozę, poezję oraz teksty poświęcone literaturze publikował w ?Dekadzie Literackiej?, ?Frazie?, ?Kontekstach Kultury?, ?Pograniczach?, ?Red? i ?Tyglu Kultury? i londyńskich ?Ekspresjach?.

Jest popularyzatorem zasad z zakresu savoir-vivre?u i etykiety w biznesie. Prowadzi szkolenia z tych dyscyplin oraz ze sztuki wystąpień publicznych. Na te tematy wypowiada się też w mediach (RMF FM, RMF Classic, Radio Kraków). Dał się poznać jako stały gość audycji ?Dobre wychowanie? w Radiu Kraków. Obecnie prowadzi bloga poświęconego savoir-vivre?owi na rmf24.pl.

Dodatkowe informacje: www.wojciechswoclaw.pl